Další videa:

FOR FISHING 2019

For Fishing je každoročně jedním z největších rybářských svátků v České republice. Každoročně jeho branami projde okolo 30 000 návštěvníků. Je tedy více než jasné, že takovou slávu si nemůžeme nechat ujít. Je to pro nás jedinečná příležitost jak se potkat s našimi klienty, kterých nás tu každoročně navštíví velké množství, ale i šance na co nejlepší prezentaci naší cestovní kanceláře.

RYBÍ SVĚT JAKUBA VÁGNERA

S Jakubem Vágnerem jsme dlouholetí kamarádi. Velice rád jsem přijal jeho pozvání do pořadu Rybí svět Jakuba Vágnera.

Společně jsme spolu ukuchtili Sumce na paprice. Natáčení probíhalo ve velké pohodě a výsledek snad stojí za to. Posuďte sami.

ČAS NA RYBY 2

Měsíc uběhl jako voda a máme tu devátý díl pořadu Čas na ryby. Pro nás je to však druhý díl točený v kempu Betten Rorbuer, kde jsme s televizním štábem v čele s kameramanem Milanem Zadělákem strávili celý poslední turnus sezóny 2017. Natáčení jsme si užili i díky moderátorovi celého pořadu Láďovi Ondřejovi, ale i ostatním členům štábu, kterými byli ještě Jirka Louthan a Milan Bártl, který nám předvedl neuvěřitelné kousky s dronem. Doufám, že si druhý díl pořadu užijete stejně jako ten první.

ČAS NA RYBY

Sezóna 2017 je za námi, ale nezoufejte. V posledním turnusu jsme měli v kempu vzácnou návštěvu v podobě televizního štábu pořadu Čas na ryby v čele s kameramanem Milanem Zadělákem, Jirkou Louthanem, dronařem Milanem Bártlem a v neposlední řadě moderátorem a šoumenem Láďou Ondřejem. Natočili jsme hromadu zajímavého materiálu, ze kterého vzniknou dva až tři díly pořadu Čas na ryby, který kromě You Tubu vysílá i Regionální televize, která je mateřskou organizací celého pořadu. Nenechte se zmást jejím ne zcela šikovným názvem, je totiž celoplošná a dostupná tak všem našim klientům, kteří vlastní televizi v jakémkoliv koutě naší krásné vlasti. A zde je výsledek našeho snažení. Přeji vám hezké pokoukání.

SNÍDANĚ S NOVOU 2

Ve druhém vstupu, který jsem měl na samý závěr Snídaně s Novou jsme ochutnávali uzené makrely, které jsme za tímto účelem nachytali v Norsku a vyudili v přímém přenosu. Makrely jsme naložili podle norského receptu tak zvaně na bramboru. A co to znamená, se dozvíte právě z videozáznamu, který vidíte právě na obrazovce.

SNÍDANĚ S NOVOU

21. července 2017 jsme se zúčastnili natáčení Rybářského speciálu Snídaně s Novou. Společně s Janem Sajfrtem, majitelem firmy JSA Fish, Vladimírem Zelenkou, spolumajitelem rybářských potřeb ZERP, Petrem Sogelem, majitelem společnosti EXPES MENU a v neposlední řadě Jakubem Vágnerem, rybářem a dobrodruhem jsme strávili krásné chvíle jak při samotném natáčení, tak i při grilování v předvečer natáčení.

Rád bych ještě jednou poděkoval touto cestou všem zúčastněným za fajn zážitek, štábu televize Nova za profesionální přístup, Jakubu Vágnerovi za možnost natáčet na jeho jezeře Katlov a našemu kamarádu Mírovi Staňkovi za zapůjčení udírny.