Další videa:

RYBÍ SVĚT JAKUBA VÁGNERA

S Jakubem Vágnerem jsme dlouholetí kamarádi. Velice rád jsem přijal jeho pozvání do pořadu Rybí svět Jakuba Vágnera.

Společně jsme spolu ukuchtili Sumce na paprice. Natáčení probíhalo ve velké pohodě a výsledek snad stojí za to. Posuďte sami.

ČAS NA RYBY 2

Měsíc uběhl jako voda a máme tu devátý díl pořadu Čas na ryby. Pro nás je to však druhý díl točený v kempu Betten Rorbuer, kde jsme s televizním štábem v čele s kameramanem Milanem Zadělákem strávili celý poslední turnus sezóny 2017. Natáčení jsme si užili i díky moderátorovi celého pořadu Láďovi Ondřejovi, ale i ostatním členům štábu, kterými byli ještě Jirka Louthan a Milan Bártl, který nám předvedl neuvěřitelné kousky s dronem. Doufám, že si druhý díl pořadu užijete stejně jako ten první.

ČAS NA RYBY

Sezóna 2017 je za námi, ale nezoufejte. V posledním turnusu jsme měli v kempu vzácnou návštěvu v podobě televizního štábu pořadu Čas na ryby v čele s kameramanem Milanem Zadělákem, Jirkou Louthanem, dronařem Milanem Bártlem a v neposlední řadě moderátorem a šoumenem Láďou Ondřejem. Natočili jsme hromadu zajímavého materiálu, ze kterého vzniknou dva až tři díly pořadu Čas na ryby, který kromě You Tubu vysílá i Regionální televize, která je mateřskou organizací celého pořadu. Nenechte se zmást jejím ne zcela šikovným názvem, je totiž celoplošná a dostupná tak všem našim klientům, kteří vlastní televizi v jakémkoliv koutě naší krásné vlasti. A zde je výsledek našeho snažení. Přeji vám hezké pokoukání.

SNÍDANĚ S NOVOU 2

Ve druhém vstupu, který jsem měl na samý závěr Snídaně s Novou jsme ochutnávali uzené makrely, které jsme za tímto účelem nachytali v Norsku a vyudili v přímém přenosu. Makrely jsme naložili podle norského receptu tak zvaně na bramboru. A co to znamená, se dozvíte právě z videozáznamu, který vidíte právě na obrazovce.

SNÍDANĚ S NOVOU

21. července 2017 jsme se zúčastnili natáčení Rybářského speciálu Snídaně s Novou. Společně s Janem Sajfrtem, majitelem firmy JSA Fish, Vladimírem Zelenkou, spolumajitelem rybářských potřeb ZERP, Petrem Sogelem, majitelem společnosti EXPES MENU a v neposlední řadě Jakubem Vágnerem, rybářem a dobrodruhem jsme strávili krásné chvíle jak při samotném natáčení, tak i při grilování v předvečer natáčení.

Rád bych ještě jednou poděkoval touto cestou všem zúčastněným za fajn zážitek, štábu televize Nova za profesionální přístup, Jakubu Vágnerovi za možnost natáčet na jeho jezeře Katlov a našemu kamarádu Mírovi Staňkovi za zapůjčení udírny.