Ubytování je zajištěno v osmi samostatně stojících domech. Do každého z nich se pohodlně vejde šest rybářů. Některé domy jsou natolik veliké, že ani přistýlky (pouze v případě zájmu rybářů) nejsou problém. Tři domy se nacházejí na samotě, zhruba jeden kilometr od kempu. Jako nadstandardní řešení patří ke každému z nich dvě osobní auta na přepravu rybářů do kempu a zpět.

Všechny domy jsou velmi dobře zařízené. Mají samostatnou koupelnu s WC, velký obývací pokoj s TV a SAT (včetně českých programů) navazující na výborně vybavenou kuchyni s lednicí a mrazákem, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, toastovačem, překapávačem na kávu, rychlovarnou konvicí a myčkou na nádobí. Kuchyňská linka je dostatečně vybavena nádobím (i velkými hrnci na české knedlíky).

Ve všech domech jsou tři ložnice, každá pro dva rybáře. Součástí vybavenosti domů je toaletní papír, ale i ložní prádlo, mimo ručníků. Tablety do myčky, popřípadě utěrku na nádobí si doporučujeme vzít s sebou. Možnost připojení na internet (volná WiFi) je v každém domě samozřejmostí.