Ubytování v osmi domech

Ubytování je zajištěno v osmi samostatně stojících domech. Jak je patrno z videa, některé z nich stojí přímo v kempu a některé osamoceně, nejdále však zhruba jeden a půl kilometru od něj. Upřesněme si proto, který dům má jaké označení.

Dům 4 – stojí přímo v kempu a je určen pro 6 rybářů
Dům 5 – stojí přímo v kempu a je určen pro 6 rybářů
Dům 6 – stojí přímo v kempu a je určen pro 6 rybářů
Dům 7 – stojí přímo v kempu a je určen pro 6 rybářů s možností až 2 přistýlek
Dům 8 – stojí přímo v kempu a je určen pro 6 rybářů s možností až 2 přistýlek
Dům D1 – stojí mimo kemp (cca. 1 300 m) a je určen pro 6 rybářů (možnost 2 přistýlek není vyloučena)
Dům D2 – stojí mimo kemp (cca. 1 300 m) a je určen pro 6 rybářů (možnost 2 přistýlek není vyloučena)
Dům D3 – stojí mimo kemp (cca. 700 m) a je určen pro 6 rybářů

Jako nadstandardní řešení patří ke všem domům mimo kemp (D1, D2 a D3) dvě osobní auta, která slouží k přepravě rybářů do kempu a zpět. Pohonné hmoty do těchto vozů hradí CK. Ti rybáři, kteří již ubytování v těchto domech vyzkoušeli, ocenili jejich nadstandardní vybavení i klid a pohodu pramenící z jejich polohy. V případě využití možnosti přistýlek poskytujeme slevy (viz záložka Termíny a ceník).

Všechny domy jsou velmi dobře zařízené. Mají samostatnou koupelnu s WC, velký obývací pokoj s TV a SAT (včetně českých programů) navazující na výborně vybavenou kuchyni s lednicí a mrazákem, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, toastovačem, překapávačem na kávu, rychlovarnou konvicí a myčkou na nádobí. Kuchyňská linka je dostatečně vybavena nádobím (i velkými hrnci na knedlíky). Součástí všech domů jsou tři ložnice. Povlečení na postele a jeho výměna je součástí vybavenosti každého apartmánu. Dojde-li vám toaletní papír, obdržíte další od našeho delegáta.

V každém domě je také smetáček a lopatka, odpadkový koš a ke každému patří i popelnice stojící venku před každým apartmánem. V Norsku si potrpí na třídění odpadu, což by pro Čechy neměl být až tak velký problém. V Evropské unii patříme mezi země, které mají s tříděním odpadu své zkušenosti. Nekažme si proto dobré jméno a dodržujme pravidla stanovená norskými majiteli kempu. Udržujte prosím pořádek v apartmánech tak, aby si i ostatní, po vás příchozí obyvatelé užili svou dovolenou na jedničku. V každém turnusu jsou apartmány průběžně uklízeny a rozvrh úklidu v jednotlivých domech je vyvěšen na informační tabuli ve filetárně.

Možnost připojení na dobře fungující internet (volná WiFi) je v každém domě samozřejmostí. Slovní spojení dobře fungující internet používáme záměrně, neboť ne všude v Norsku tomu tak je.