Lodě jsou a byly vždy tím nejdůležitějším co ke kvalitnímu rybolovu na otevřeném moři potřebujete. Pro sezónu 2022 nabízí cestovní kancelář Fishing Travel Agency dvě rybářské lokality ve středním Norsku. Obě tyto lokality mají něco společného. Tím společným znakem těchto dvou lokalit je neuvěřitelně jednoduchý a krátký výjezd na otevřené moře. Má to bezesporu obrovské výhody. Nemusíte při vašem rybolovu zbytečně absolvovat mnoho kilometrů navíc a čas, který tím ušetříte můžete s klidným svědomím věnovat vašemu koníčku. O ušetřených financích za projetý benzin se asi nemusíme ani zmiňovat.

Lokalita Seter Brygge, se kterou počítáme i do dalších let, je jednou z nejlepších rybářských lokalit středního Norska. Lodí Kvæernø o délce 19 ft je tu pro vás všechny dostatek. Poháněny jsou benzinovými závěsnými motory Yamaha o síle 50 až 60 HP. Vybaveny jsou GPS navigacemi s echolotem a pro rybolov tří až čtyř rybářů jsou opravdu velmi pohodlné.

S kempem Fishing Club Veiholmen do dalších sezón pravděpodobně počítat nebudeme. Logisticky by to pro nás bylo poměrně složité, a tak jsme od záměru ponechat si dva kempy nakonec upustili. Nicméně i tato lokalita je rybářsky velmi zajímavá a určitě si zde naši klienti užijí v sezóně 2022 nádherný rybolov. Lodě jsou zde velké plastové a poháněny jsou závěsnými motory o výkonu 25 HP. Vzhledem ke krátkosti výjezdu na lovná místa jsou tyto lodě pro tuto lokalitu dostačující.