Trasa cesty

Nástupní místa do autobusu:
První místo odjezdu autobusu je parkoviště před areálem STK DEKRA Automobil, Türkova 1001, Praha 4 Chodovec (50°2‘18.041“N, 14°29‘28.678“E). Mapu Místo odjezdu - Praha najdete dole pod textem. Druhým nástupním místem je čerpací stanice MOL - Varvažov východ, 85,3 km D8 směr SRN, 403 38 Telnice (50°42‘43.300“N, 13°58‘12.020“E), poslední čerpací stanice před státní hranicí se SRN. Mapu Místo odjezdu – Ústí n/L. najdete opět dole pod textem.
Odjezdy z Prahy budou ve 2000 hodin z parkoviště STK Dekra. Dojde-li ke změně vyplutí trajektu z německého Rostocku, bude i odjezd autobusu z Prahy pozměněn. O čase odjezdu autobusu, budete včas informováni prostřednictvím e-mailové zprávy, kterou od nás obdržíte v dostatečném předstihu. Z druhého nástupního místa, čerpací stanice MOL – Varvažov odjíždí autobus zhruba ve 2130 hodin. Na obou nástupních místech buďte prosím včas, a to nejméně o jednu hodinu dříve. To platí zejména pro nástupní místo v Praze.

Na určená místa odjezdu autobusu se dostavte nejpozději 1 hodinu před jeho odjezdem. V autobusu je zasedací pořádek, který je vyvěšen na předních dveřích. V případě, že trpíte nevolnostmi při jízdě nebo máte nějaký jiný požadavek na sedačku v autobusu, vyplňte prosím tuto skutečnost v Cestovní smlouvě do kolonky „Poznámka“.

Trasa cesty je graficky znázorněna na videu v úvodu této záložky. Na následujících mapách si jí můžete prohlédnout trochu podrobněji. Trasa mezi Prahou a Rostockem po cestě za rybami a následně zpět domů je vždy stejná. Znázorněna je na mapě Praha – Rostock dole pod tímto textem.

Podrobnosti cesty ze švédského Trelleborgu na sever se dozvíte z mapy Trelleborg – Jøstølen, která je opět dole pod tímto textem.

Cesta zpět vede přes Dánsko, trajektem z městečka Gedser do německého Rostocku. Tuto cestu najdete na mapě Cesta zpět, která je stejně jako ostatní mapy dole pod tímto textem.

Místo odjezdu - Praha Místo odjezdu - Ústí n/L. Praha - Rostock
Trelleborg - Jøstølen Cesta zpět