Všechna hotová sterilovaná jídla firmy Expres menu jsou připravena podle tradičních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty, dochucovadla ani barviva. Základní filosofií produktů EXPRES MENU je „hotové jídlo bez zbytečných chemických přísad a náhrad použitých surovin“. Celý sortiment je pouze v bezlepkovém provedení, takže je vhodný pro osoby, který musí dodržovat bezlepkovou dietu. Zároveň je však vhodný i pro lidi, kteří netrpí negativní reakcí na lepek ve stravě.
Výrobky jsou balené v jednoporcovém a dvouporcovém provedení. Speciální kategorií jsou masa ve vlastní šťávě (2-3 porce) a kaše s ovocem (1 porce). Jídla jsou balena do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné. Sáčky jsou ještě zabaleny do papírových obalů, kde najdete všechny důležité informace o výrobku. Texty na obalech jsou vytištěny větším písmem, aby je bylo možné snadno přečíst.

Skladování je nenáročné. Jednoduše můžete jídlo nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 °C), a zároveň kde nebudou výrobky na přímém slunci. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazničky ! Je vyzkoušeno, že vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je uvedená maximální hodnota.

Díky unikátní metodě konzervace jídla za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Datum spotřeby je vždy vytištěno na sáčku. Jídlo během této lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti.

Pro zjednodušení práce s objednáváním jídel od společnosti Expresmenu, jsme ve spolupráci s vedením této rodinné firmy a jejich IT pracovištěm, propojili jejich e-shop s našimi webovými stránkami. Nyní je objednávání jídel již opravdovou pomyslnou třešničkou na dortu celého tohoto produktu. Jak postupovat:

  • Každý, kdo si chce objednat jídlo na svou výpravu do Norska, musí mít vyplněnou Cestovní smlouvu na příslušný zájezd.
  • Na našich webových stránkách musí být přihlášen do Klientské zóny a svou uzavřenou Cestovní smlouvu tam musí vidět. Pokud Cestovní smlouvu nevidí, udělal něco špatně. Pravděpodobně nepoužil správné přihlašovací údaje, které obdržel e-mailem od naší CK a znovu se zaregistroval. Tak se sice do Klientské zóny dostal, ale nevidí v ní to, co by vidět měl. Systém není schopen k jeho nové registraci přiřadit vše, co by k jeho osobě přiřazeno být mělo. V tomto případě kontaktujte naší CK na info@rybolovnorsko.com nebo na tel.: 731 152 641. My sjednáme nápravu a váš Klientský účet dáme do pořádku společně se správnými přihlašovacími údaji.

  • Pokud jste přihlášeni v Klientské zóně a vidíte tam vše, co tam vidět máte (všechny vaše Cestovní smlouvy počínaje rokem 2014), je všechno v pořádku a můžete přistoupit k samotné objednávce jídla od společnosti Expresmenu.

  • V záložce Historie cestovních smluv a Expres menu na hlavní straně Klientské zóny vidíte všechny své cestovní smlouvy. Vyhledáte si smlouvu k zájezdu, na který si chcete jídlo objednat a v kolonce Expres menu, kliknete na slovíčko objednat. Dále již postupujete podle návodu na obrazovce.

  • Důležité upozornění: Poté co dokončíte výběr jídel a odkliknete v Nákupním košíku Doprava a platba, musíte bezpodmínečně vyplnit osobní údaje v Objednávkovém formuláři, který neprodleně následuje. Teprve poté je možné Odeslat objednávku. Bez vyplněného objednávkového formuláře nebude vaše objednávka přijata.

  • Jako završení celé transakce obdržíte do několika málo minut potvrzovací e-mail, který vám zaručí, že vaše objednávka byla přijata.