Kdo jsme a co pro vás zajistíme

Jsme cestovní kancelář, která vám díky dlouholetým zkušenostem nabízí ty nejlepší podmínky pro rybolov ve středním Norsku. Historie této cestovní kanceláře spadá do počátku devadesátých let minulého století. Pamětníci jistě nezapomněli její tehdejší název Rybářský sen. Doba však pokročila a dávno jsou pryč časy, kdy čeští rybářští průkopníci začínali brázdit vody norských fjordů. Proto šla i cestovní kancelář Rybářský sen cestou modernizace a přetransformovala se v roce 2010 na společnost s ručením omezeným. Následně došlo i na změnu jejího názvu.

Cestovní kancelář Fishing Travel Agency vám v současné době nabízí krásnou rybářskou lokalitu ve středním Norsku. Jsme nájemci kempu v klidné vesničce Jøstølen (63°21‘22.619“N, 7°54‘13.481“E), která leží na ostrově Smøla, který se nachází v těsném sousedství ostrova Hitra, největšího ostrova v Norsku na jih od polárního kruhu.

Zajistíme pro vás dopravu, ubytování i loď. Naučíme vás loď ovládat, pracovat s GPS a sonarem a seznámíme vás se specifiky rybolovu na moři. Zejména začátečníkům je určena i naše půjčovna rybářského vybavení. Zapůjčíme vám nejen pruty, bedýnku se základní výbavou, ale i oblek určený pro mořský rybolov v Norsku. V případě nepříznivého počasí nebo jen za účelem výletu, či nákupu v některém z obchodů na ostrově, vám zapůjčíme osobní auto, se kterým se můžete po ostrově projet a krásy ostrova Smøla pohodlně shlédnout.

Naše služby a jejich nabídku se snažíme i nadále zlepšovat a rozšiřovat. Následuje výčet toho nejdůležitějšího, co pro vás naše CK zajišťuje.

Pojištění proti úpadku u pojišťovny Generali (ve smyslu zákona č.159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů)
Registrace u Úřadu pro ochranu osobních údajů (registrační číslo subjektu: 00050692)
Řádné členství v Asociaci cestovních kanceláří ČR
Smlouva se společností Allrisk (Rybářské pojištění Allrisk)
Smlouva s pojišťovnou Generali (Cestovní pojištění)
Smlouva se společností Vapekam (parkování vozidel na hlídaném parkovišti během pobytu v Norsku)
Dohoda se společností Expresmenu o spolupráci (Outdoorová sterilovaná jídla)

Jednotlivé smlouvy a dohody jsou ještě zmíněny a popřípadě upřesněny v záložkách této webové prezentace, ke kterým se vztahují.