Zajímavá videa

Čas na ryby

Sezóna 2017 je za námi, ale nezoufejte. V posledním turnusu jsme měli v kempu vzácnou návštěvu v podobě televizního štábu pořadu Čas na ryby v čele s kameramanem Milanem Zadělákem, Jirkou Louthanem, dronařem Milanem Bártlem a v neposlední řadě moderátorem a šoumenem Láďou Ondřejem. Natočili jsme hromadu zajímavého materiálu, ze kterého vzniknou tři díly pořadu Čas na ryby, který kromě You Tubu vysílá i Regionální televize, která je mateřskou organizací celého pořadu. Nenechte se zmást jejím ne zcela šikovným názvem, je totiž celoplošná a dostupná tak všem našim klientům, kteří vlastní televizi v jakémkoliv koutě naší krásné vlasti.

O čase vysílání vás budeme samozřejmě informovat.

Další videa:

6. SRAZ PŘÁTEL NORSKÉHO RYBOLOVU V PRAZE

Dovolujeme si vás všechny pozvat na 6. setkání přátel norského rybolovu v Praze. 4. listopadu 2017 v Besední restauraci v Praze Hlubočepech od 1100 hodin vás budeme netrpělivě očekávat.
Na programu budou jako vždy zajímavé přednášky, něco dobrého na zub a samozřejmě bohatá tombola. Poté bude následovat volná zábava.
Besední restaurace, Slivenecká 92/7, 152 00 Praha 5

OMEGA - VÝLET S JIŘANEM

Nejen rybami je člověk živ. Kultovní kapela Omega navštívila Prahu, no a tam jsme nemohli s Jiřanem chybět.

SNÍDANĚ S NOVOU 2

Ve druhém vstupu, který jsem měl na samý závěr Snídaně s Novou jsme ochutnávali uzené makrely, které jsme za tímto účelem nachytali v Norsku a vyudili v přímém přenosu. Makrely jsme naložili podle norského receptu tak zvaně na bramboru. A co to znamená, se dozvíte právě z videozáznamu, který vidíte právě na obrazovce.

SNÍDANĚ S NOVOU

21. července 2017 jsme se zúčastnili natáčení Rybářského speciálu Snídaně s Novou. Společně s Janem Sajfrtem, majitelem firmy JSA Fish, Vladimírem Zelenkou, spolumajitelem rybářských potřeb ZERP, Petrem Sogelem, majitelem společnosti EXPES MENU a v neposlední řadě Jakubem Vágnerem, rybářem a dobrodruhem jsme strávili krásné chvíle jak při samotném natáčení, tak i při grilování v předvečer natáčení.

Rád bych ještě jednou poděkoval touto cestou všem zúčastněným za fajn zážitek, štábu televize Nova za profesionální přístup, Jakubu Vágnerovi za možnost natáčet na jeho jezeře Katlov a našemu kamarádu Mírovi Staňkovi za zapůjčení udírny.